Oferta specjalna | www.grodeknadbugiem.pl

Oferta specjalna

Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia. Postanowiliśmy ułatwić Państwu organizację przyjęć wigilijnych i świątecznych i przygotowaliśmy zestaw tradycyjnych domowych potraw, które można u nas zamówić. Wigilijna rybka, pierogi, barszcz czerwony, kapusta z grzybami, kompot z suszu, tradycyjna sałatka jarzynowa – to tylko niektóre dania, których nie może zabraknąć na Wigilię czy na Święta.

Wigilia to wyjątkowy czas nie tylko w rodzinie, ale i w gronie współpracowników. Właśnie dlatego warto ten okres spędzić w przyjemny dla wszystkich sposób. Jeśli chcesz docenić swoich pracowników i sprawić, aby zespół lepiej się poznał i zintegrował, skorzystaj z naszej oferty wigilijnej. Takie przedsięwzięcie na pewno spodoba się Twoim pracownikom i pozwoli im lepiej się zintegrować podczas wspólnej kolacji. Sprawdź już teraz, co dla ciebie przygotowaliśmy. Gwarantujemy, że wyjazd do Gródka nad Bugiem, to doskonały pomysł, aby integracja wigilijna była niezapomniana.

Zakończmy rok 2018 w gorącym stylu!
Z entuzjazmem przywitajmy kolejny 2019 podczas muzycznej podróży po wszystkich kontynentach świata!

Huczna zabawa z klasą w eleganckiej scenerii – to niebywała okazja, by zasmakować sylwestrowej przygody w zupełnie innej odsłonie!
 

Przeżyj z nami niesamowitą przygodę.
Jeżeli brakuje Ci wiedzy, motywacji, osób o podobnych potrzebach i nie do końca wiesz jak poruszać się w tematyce żywienia i zdrowego odchudzania, zapraszamy Cię na nasze turnusy odchudzające z pełnodobowym wyżywieniem i kompleksową opieką dietetyka.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i indywidualnym potrzebom każdego z nas pragniemy Państwu zaoferować zimowe wczasy skierowane głównie dla osób pragnących poprawić swój dotychczasowy model żywienia, osób z nadwagą i otyłością, osób borykających się z brakiem czasu i wiedzy, by świadomie zapanować nad tym co najważniejsze... czyli własnym zdrowiem.
Więcej informacji i rejestracja tutaj: Turnusy odchudzające