Oferta specjalna | www.grodeknadbugiem.pl

Oferta specjalna

Dyrekcja Obiektu Gródek nad Bugiem przy współudziale Sokołowskiego Ośrodka Kultury, ma zaszczyt zaprosić na WYDARZENIE NOCY ŚWIĘTOJAŃSKIEJ. Uroczystość odbędzie się 24 czerwca 2018 r. w godz. 10.00 – 24.00 na terenie Ośrodka Gródek Dwór Sp. z.o.o., Gródek Dwór 50, 08-304 Jabłonna Lacka. Celem organizowanego pikniku rodzinnego jest integracja środowiska lokalnego, jak również kultywowanie tradycji nocy świętojańskiej w rejonach nadbużańskich. Ten szczytny cel zechciał objąć swoim Patronatem jego Ekscelencja prof. dr hab. ks. Biskup Tadeusz Pikus.

Przeżyj z nami niesamowitą przygodę.
Jeżeli brakuje Ci wiedzy, motywacji, osób o podobnych potrzebach i nie do końca wiesz jak poruszać się w tematyce żywienia i zdrowego odchudzania, zapraszamy Cię na nasze turnusy odchudzające z pełnodobowym wyżywieniem i kompleksową opieką dietetyka.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i indywidualnym potrzebom każdego z nas pragniemy Państwu zaoferować zimowe wczasy skierowane głównie dla osób pragnących poprawić swój dotychczasowy model żywienia, osób z nadwagą i otyłością, osób borykających się z brakiem czasu i wiedzy, by świadomie zapanować nad tym co najważniejsze... czyli własnym zdrowiem.
Więcej informacji i rejestracja tutaj: Turnusy odchudzające